Zakład kamieniarski Lastrico

Nagrobki

W ofercie firmy LASTRICO znajda Państwo bogaty wybór nagrobków, w tym nagrobki granitowe. Możliwe jest wykonanie dowolnego nagrobka na indywidualne zamówienie. Dzięki stosowaniu wysokiej jakości materiałów zawsze dostarczamy produkty najwyższej jakości, które zachowują niezmienione właściwości przez wiele lat. Stawiamy na perfekcyjne wykonanie i sprawdzone rozwiązania.

W ofercie mamy nagrobki pojedyncze, nagrobki podwójne oraz nagrobki urnowe. Bogata oferta sprawia, że każdy może znaleźć nagrobek odpowiadający jego oczekiwaniom i wymaganiom. Zapewniamy także szeroki wybór dodatków takich jak krzyże, wizerunki, wazony etc. Nasi pracownicy udzielają szczegółowych informacji na temat możliwych wykończeni, liternictwa, dostępnych dodatków, a także na temat kwestii związanych z montażem.

Nagrobki granitowe montujemy na terenie miasta Szczecin i Police. Montaż w pozostałych miejscowościach płatny jest dodatkowo – zapraszamy do ustalenia szczegółów.

W ofercie posiadamy również nagrobki gotowe - w unikalnych wzorach, ze zdobieniami oraz frezami. Do obejrzenia oferty zapraszamy do siedziby firmy oraz do punktu handlowego przy ul. Tanowskiej w Policach (teren salonu pogrzebowego Ku Słońcu). Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami, które zostały wykonane dla klientów z miast Szczecin i Police oraz okolicznych miejscowości.

Mamy nadzieję, że oferta zakładu kamieniarskiego Lastrico spełni Państwa oczekiwania w zakresie zaprojektowania, wykonania i zamontowania nagrobków. Zapraszamy do kontaktu.