Zakład kamieniarski Lastrico

 

 

W trosce o wygodę naszych Klientów, Zakład Kamieniarski LASTRICO stworzył dwa biura, gdzie w przyjaznej i kameralnej atmosferze załatwić można wszelkie sprawy nagrobkowe.

 

Pierwsze biuro mieści się na terenie Zakładu Kamieniarskiego LASTRICO w Policach (Jasienicy) przy ul. Jasienickiej 23. Na terenie firmy znajduje się także wystawka nagrobków gotowych. W biurze firmy, do wglądu są katalogi z setkami zdjęć mogącymi posłużyc za inspirację do stworzenia własnego projektu. Na placu składowane są płyty granitowe, z których wykonujemy nagrobki - w każdej chwili do wglądu dla Klienta. Na miejscu dokonać można także wyboru wszelkiego rodzaju ornamentów, akcesorii czy galanterii nagrobkowej.

Biuro czynne w godzinach 8-16.

 

Drugim punktem nagrobkowym jest biuro mieszczące się w Policach przy Zakładzie Pogrzebowym "Ku Słońcu" w Policach (ul. Tanowska/Usługowa). Plusem biura jest jego bezpośrednie sąsiedztwo z cmentarzem. 

Przy biurze znajduje się wystawka nagrobków granitowych. Na miejscu dostępne są także katalogi oraz galanteria nagrobkowa.

Biuro czynne w godzinach 8-16 (w sezonie letnim).

BIURO W ZAKŁADZIE KAMIENIARSKIM LASTRICO:

 

BIURO PRZY ZAKŁADZIE POGRZEBOWYM 'KU SŁOŃCU: