Zakład kamieniarski Lastrico

Blaty kamienne

Zakład Kamieniarski LASTRICO produkuje blaty z konglomeratu marmurowego lub granitowego oraz z granitu. Gotowe blaty kuchenne są wyposażone w zintegrowany zlewozmywak kamienny i ociekacz. Blat ma także odpowiedni otwór na płytę grzejną.
 
Różnorodność rozwiązań, możliwości obróbki i szeroka paleta materiałów pozwalają na stworzenie niepowtarzalnego designu wnętrza. Blaty kuchenne, ze względu na dużą powierzchnię, stanowią równie ważny element kuchni, jak szafki. W nowoczesnym budownictwie, przy otwartych pomieszczeniach, ekspozycja blatów daje ogromne możliwości w zakresie aranżacji wnętrza.
 
W ramach działalności zakładu kamieniarskiego wykonane zostały liczne blaty kuchenne i łazienkowe z kamienia naturalnego, w tym blaty z konglomeratu. Służą one doskonale w wielu domach prywatnych i w obiektach komercyjnych na terenie miasta Szczecin i okolic.
 
Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami wykonanych przez zakład Lastrico blatów kuchennych. Wszystkie nasze realizacje cechuje dbałość o szczegóły wykonania, tak aby blaty kuchenne doskonale się prezentowały i były funkcjonalne.
 
Blaty kuchenne i łazienkowe z kamienia lub blaty z konglomeratu wyglądają bardzo efektownie, a do tego wykazują dużą odporność na temperaturę, ogień, zarysowania, plamy. Blaty kamienne nie są też wrażliwe na działanie kwasów, które są na co dzień używane w kuchni. Wytrzymałe, solidne blaty są najlepszym wyborem do nowoczesnych kuchni i łazienek. W zależności od indywidualnych upodobań można wybrać blaty szlifowane na wysoki połysk, jak i blaty o matowej powierzchni. Do dyspozycji jest także mnóstwo odcieni, od głębokiej czerni, przez szarości, beże, róże, a nawet zielenie i błękity, aż po biel charakterystyczną dla marmuru.
 
Blaty kuchenne z kamienia naturalnego to produkt nowoczesny – wykonywany pod wymiar, na indywidualne zamówienie.
 
Zachęcamy do obejrzenia dotychczasowych realizacji wykonanych u klientów z miasta Szczecin i okolic.